Jak na sebevraždu - základní instruktáž

Zobrazit informace o textu Zobrazit podrobnější informace o textu

Jak se správně zabít, abychom nekomplikovali jiným jejich práci a nenadělali nepořádek? Dozvíte se v základní instruktáži!

  1. Oběsím se doma na háku od lustru. Bydlím-li sám, nezapomenu zavřít plyn a otevřít okno - kdo to má pak čuchat, po měsíci. Volím dostatečně dimenzovaný hák a lano, není nic horšího, než když se sebevražda promění na distorsi kotníku. Hubu si přelepím leukoplastí, abych nepoblil toho, kdo mě bude odřezávat.
  2. Pokud nemám hák, nebo se utrhnu, dojdu se oběsit na půdu na trám. Židli s sebou a nezamykám se, aby policie nemusela vyrážet dveře - zejména to platí u těch starých, plechových, protipožárních.
  3. Pokud bydlím v paneláku, kde není půda, tak skočím z okna. Padám zásadně mimo hlavní chodecké trasy a na asfalt, abych se havranům líp seškraboval. K zemi se přibližuji po hlavě, aby to bylo tutový a abych neplýtval financemi na zdravotnictví.
  4. V přírodě se věším na místě z dálky viditelném. Není nic horšího, než jeden oběšenej a pod ním tři důchodkyně, který šlehlo, když se jim v úrovni očí znenadání zhouply nohy - to je pak strašnýho papírování.
  5. Skok z mostu. Volím dostatečně vysoký most - např. Nuselák - a skáču v noci a rychle. Nedělám to napínavý s hodinovou přípravou a konzultací s psychologem a policií, protože vím, že i oni nemají čas na zbytečný krafání. Při pádu hlasitě řvu, aby chodci v dopadišti mohli včas uskočit. Pokud mám čas, rozprostřu na místo dopadu igelitovou plachtu, případně si před skokem obléknu igelitový pytel. Ani havrani nemají času nazbyt.
  6. Zastřelím se. Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe, tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo ústy směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutý na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.
  7. Přejedu se vlakem. Hlavu mezi koleje, tělo ven, aby mě nemuseli pracně odmotávat z nápravy lokomotivy. Volím tratě s pomalu jedoucími vlaky a zásadně se vyhýbám tratím rychlíkovým. Policie má důležitější úkoly, než sběr a kompletaci osob na trase Praha - Havlíčkův Brod.

Obecné zásady

Vždy mám u sebe doklad totožnosti, u destruktivních metod navíc štítek z odolného materiálu s rodným číslem. Vážím si práce kriminálky a tudíž jí usnadním mou identifikaci.

Nechám vlastnoručně psaný dopis na rozloučenou, čímž vyvrátím podezření z násilné smrti. Pokud dopis nemám komu dát, odesílám jej doporučeně policejní složce místně příslušné dle místa sebevraždy. V případě přejetí vlakem místně příslušnému útvaru železniční policie, pokud nevím, kam až dojedu, tak útvaru, v jehož působnosti je konečná stanice vlaku, kterým se nechám rozjet. Vždy řádně popíši místo sebevraždy, ve složitějších případech, nebo při nepřehledném terénu přiložím náčrtek.

Volím takové místo, kde mne najdou, než budu smrdět, nebo adekvátní jiná opatření - např. v zimě když mrzne.

Volím takové místo, kam může zajet osobní automobil a funebrácká Avia. Nejsem paša, aby se se mnou někdo tahal ještě po smrti.

Nevolím různé avantgardní metody - rozpuštění v kyselině, převálcování a pod.- jelikož jsem si vědom, že tyto nestandardní metody se hůře objasňují a nekomplikuji tak jiným jejich práci.

Přečtěte si také Přečtěte si takéPoslat přátelům na email Poslat přátelům na emailDiskuze (200) Diskuze (200)
KeithRAt
prosinec 12, 2017 | 12:09

<a href="https://www.carbatterybuy.science/black-and-decker-car-battery-charger/titanium-005l-car-battery-12v-60ah-510cca.php">Titanium 005L Car Battery 12V 60Ah 510CCA</a>
Lancia Dedra 835 1989-1999 Vetech Battery 70Ah Electrical System Replace Part
<a href="https://www.carbatteryprice.racing/dry-cell-car-battery/daewoo-prince-j19-1994-1998-bosch-s3-battery-56ah-electrical-system-replace-part.php">Daewoo Prince J19 1994-1998 Bosch S3 Battery 56Ah Electrical System Replace Part</a>
Volvo V70 Mk2 2000-2007 Bosch S5 Battery 100Ah Electrical System Replace Part
<a href="https://www.buycarbattery.cricket/electric-car-battery-pack/toyota-verso-aur2-zgr2-2009-2016-vetech-battery-45ah-electrical-replace-part.php">Toyota Verso Aur2 Zgr2 2009-2016 Vetech Battery 45Ah Electrical Replace Part</a>
Opel Corsa A Tr A 1987-1993 Bosch S4 Battery 72Ah Electrical System Replace Part
<a href="https://www.carbatterybuy.science/car-battery-charger-portable-jump-start/renault-21-savanna-k48-1986-1994-banner-starting-bull-55ah-battery-replace.php">Renault 21 Savanna K48 1986-1994 Banner Starting Bull 55Ah Battery Replace</a>
Volvo V50 Mw 2004-2016 Banner Auxiliary Battery 12Ah Electrical Replace
Essaeeyevore
prosinec 12, 2017 | 00:41

Running late with the deadline for your work? Then we are your reliable assistant in paper help.

Get ready to ask for our assistance when you need essays, research or course works, reports, case studies, etc.
Our experts have seen it all and are ready to start working on your assignment right away. Go for it!

Get an [url=http://bit.ly/2ykp1Qw]essay[/url] or any other homework writing help


http://bit.do/dR5jr

write my paper apa fpc
i don't wanna write how to map out my paper route
please write my paper rent me florida
do my english essay psychology topic
buy literary analysis essay wqmx
need someone write my paper formspring me shades of gray
writing my essay gsp
what should i write my paper about nyse
buy nursing persuasive essay obama
need someone write my paper gzip
need someone write my paper me qpod
do my assignment hmrc
get someone write my paper xd rims
can someone do my essay mwananchi
please write my paper show me nq volleyball
pay someone do my essay zga
need motivation write my paper qx56
need motivation write where can i get my paper spiral bound
place buy essay means
need help writing my paper hfc
buy nursing essay uyirvani
buy law essay zdeno
get someone write my packing paper uhaul
help writing my paper eclipse
buy narrative essay rough draft
pay someone write how do i access my paper the star
please write my paper god helps me vbs song
type my essay fds
pay someone do my free essay uk
write my persuasive community life news paper nk
need someone write my paper shower me with your love lyrics
do my history essay against gay marriage
writing my research metro paper dc
type my essay water pollution
do my english essay qbo
writing my essay iza


http://cutt.us/teN2Y
Isabelle88Onevy
prosinec 08, 2017 | 00:24

Poszukujesz wartościowego źródła porad na temat kredytów pozabankowych? Ostatnio kredyt bez bik jest wśród mieszkańców Polski bardzo powszechny, jednakże na nieszczęście nie wszystkie oferty kredytów są atrakcyjne - przede wszystkim właśnie po to założyliśmy tę witrynę internetową, aby nareszcie polscy internauci mogli przekonać się, który kredyt bez zaświadczeń jest godny uwagi pod każdym względem. Całkiem często umieszczamy własne rozważania na temat nowych ofert kredytowych, zatem wystarczy wchodzić na nasz wortal, aby wiedzieć jaki kredyt gotówkowy jest nisko oprocentowany, całkowicie pozbawiony ukrytych opłat, etc. [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]kredyt bez bik[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka bez zaswiadczen[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka gotowkowa[/url] Brak stałej pracy, duże zadłużenie albo kiepska wypłata nie są problemem dla pragnących pozyskać kredyt gotówkowy - no przynajmniej mówimy w tym momencie o naszych czytelnikach. Rzeczywistość jest taka, że zamieściliśmy w serwisie informacje, które powodują, iż trafienie na kredyt bez zaświadczeń, oczywiście całkiem atrakcyjnie oprocentowany, to nic kłopotliwego. Jednakowoż serwis nie posiada wyłącznie informacyjnego charakteru - także można po prostu załatwić sobie właśnie na nim kredyt bez bik.

Zapewne pragniesz wreszcie uzyskać taki kredyt gotówkowy, który spowoduje, że kupisz sobie powiedzmy pralkę czy opłacisz dentystę, ale później nie będziesz miał żadnych nieprzyjemności. No cóż, od czego jest w takim razie nasz wortal? Co jak co, lecz autentycznie nikt kto sensownie podejście do lektury zawartości w serwisie nie będzie miał wątpliwości odnośnie tego jaki kredyt bez bik, a głównie o kredytach bez zaświadczeń mowa, jest czymś odpowiednim. Naturalnie wszystkie porady zostały napisane w taki sposób, że autentycznie każdy zrozumie o co się rozchodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń jak najbardziej może być przystępny. Pod każdym względem.

Interesujące kompendium informacji dla tego osobnika, który nie wie, który kredyt bez bik przynajmniej w tym momencie jest w ścisłej czołówce. Ciężko generalnie wybrać pożyczkodawcę, ale po lekturze naszego wortalu wreszcie absolutnie wszystko będzie jasne. Żywimy wielką nadzieję, że kredyt gotówkowy faktycznie jest czymś na czym doskonale się znamy - opinie czytelników to potwierdzają. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania jeśli wchodzi w rachubę kredyt bez zaświadczeń, często aktualizujemy stronę, a więc raczej wszyscy kredytobiorcy powinni być zadowoleni.
Isabelle88Onevy
prosinec 07, 2017 | 22:34

Poszukujesz przydatnego źródła porad odnośnie kredytów pozabankowych? Ostatnimi czasy kredyt bez bik jest wśród Polaków niesamowicie popularny, jednakże na nieszczęście nie wszystkie oferty kredytowe są korzystne - przede wszystkim właśnie po to otworzyliśmy tę stronę internetową, aby nareszcie polscy internauci mogli przekonać się, który kredyt bez zaświadczeń jest OK pod wszystkimi względami. Całkiem często umieszczamy własne rozważania na temat świeżych ofert pożyczkowych, zatem wystarczy wchodzić do nas, aby wiedzieć jaki kredyt gotówkowy jest nisko oprocentowany, w zupełności pozbawiony ukrytych opłat, itp. [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]kredyt bez bik[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka bez zaswiadczen[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka gotowkowa[/url] Brak stałego zatrudnienia, duże zadłużenie czy beznadziejne zarobki nie są problemem dla chcących wziąć kredyt gotówkowy - przynajmniej mowa tutaj o czytelnikach naszej strony. Rzeczywistość jest taka, że umieściliśmy w serwisie przydatne porady, które sprawiają, iż trafienie na kredyt bez zaświadczeń, naturalnie całkiem korzystnie oprocentowany, to nic problematycznego. Jednak wortal nie ma tylko informacyjnego charakteru - również można po prostu załatwić sobie za jego pośrednictwem kredyt bez bik.

Zapewne chciałbyś nareszcie uzyskać ten kredyt gotówkowy, który spowoduje, że zakupisz sobie powiedzmy pralkę bądź opłacisz stomatologa, ale później nie będziesz mieć nawet małych przykrości. Cóż, od czego jest stworzony przez nas wortal internetowy? Co jak co, lecz autentycznie nikt kto rozważnie podejście do lektury zawartości w serwisie nie będzie mieć żadnych wątpliwości odnośnie tego jaki kredyt bez bik, a głównie o kredytach bez konieczności załatwiania zaświadczeń mowa, jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Oczywiście wszystkie z porad zostały tak napisane, że definitywnie każdy zrozumie o co się rozchodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń jak najbardziej może być przystępny. Pod wszystkimi względami.

Interesujące źródło porad dla tego osobnika, który kompletnie nie wie, który kredyt bez bik na ten moment jest w ścisłej czołówce. Trudno ogólnie wybrać pożyczkodawcę, lecz po lekturze otworzonego przez nas wortalu wreszcie wszystko będzie jasne. Mamy nadzieję, że kredyt gotówkowy faktycznie jest tym czymś na czym doskonale się znamy - opinie czytelników są zawsze pozytywne. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelakie zapytania jeżeli w grę wchodzi kredyt bez zaświadczeń, regularnie aktualizujemy witrynę, zatem raczej wszyscy pożyczkobiorcy powinni być zadowoleni.
Kevinsoinc
prosinec 04, 2017 | 02:11

[url=http://ow.ly/Od8Z30g0Mg3]АлкоБарьер[/url] – эффективное средство борьбы с алкоголизмом

Устраняет тягу к алкоголю
Восстанавливает поврежденные клетки печени
Выводит токсины из организма
Успокаивает нервную систему
Не имеет вкуса и запаха

[url=https://is.gd/ORMsK8]АЛКОБАРЬЕР[/url] – СКАЖИ «НЕТ» АЛКОЗАВИСИМОСТИ!

==>> ow.ly/Od8Z30g0Mg3
==>> is.gd/ORMsK8
Isabelle88Onevy
listopad 29, 2017 | 19:27

Poszukujesz wartościowego źródła porad dot. kredytów parabankowych? Ostatnio kredyt bez bik jest wśród naszych rodaków bardzo popularny, jednakowoż na nieszczęście nie wszystkie oferty kredytów są fair - przede wszystkim po to otworzyliśmy tę stronę, aby wreszcie internauci mogli przekonać się, który kredyt bez zaświadczeń jest godny uwagi pod wszystkimi względami. Całkiem często wrzucamy swoje rozważania na temat nowych ofert parabankowych, zatem wystarczy wchodzić akurat do nas, aby orientować się jaki kredyt gotówkowy jest nisko oprocentowany, całkowicie pozbawiony ukrytych opłat, etc. [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]kredyt bez bik[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka bez zaswiadczen[/url] [url=https://bezbiku.ebrokerpartner.pl]pozyczka gotowkowa[/url] Brak pracy, nawet bardzo duże zadłużenie bądź beznadziejne zarobki nie są kłopotem dla planujących uzyskać kredyt gotówkowy - przynajmniej mowa tutaj o czytelnikach naszej strony. Prawda jest taka, że umieściliśmy na owej stronie wartościowe rady, które powodują, iż trafienie na kredyt bez zaświadczeń, naturalnie bardzo korzystnie oprocentowany, nie jest kłopotem. Jednakże serwis nie posiada tylko informacyjnego charakteru - także można po prostu załatwić właśnie na nim kredyt bez bik.

Zapewne pragniesz wreszcie uzyskać ten kredyt gotówkowy, który sprawi, że zakupisz sobie powiedzmy lodówkę bądź opłacisz stomatologa, lecz potem nie będziesz miał nawet najmniejszych nieprzyjemności. No cóż, od czego jest stworzony przez nas serwis internetowy? No co jak co, ale autentycznie nikt kto uważnie podejście do lektury treści na stronie nie będzie mieć wątpliwości odnośnie tego jaki kredyt bez bik, a właśnie o kredytach bez żadnych zaświadczeń mowa, jest czymś odpowiednim. Naturalnie wszystkie porady zostały tak napisane, że każdy pojmie o co chodzi. Przecież kredyt bez zaświadczeń może być przyjazny. Pod każdym względem.

Wartościowe źródło porad dla tego osobnika, który raczej nie wie, który kredyt bez bik przynajmniej w tym momencie jest w ścisłej czołówce. Trudno ogólnie wybrać kredytodawcę, lecz po dokładnej lekturze prowadzonego przez nas wortalu wreszcie absolutnie wszystko będzie już jasne. Żywimy nadzieję, że kredyt gotówkowy w istocie jest tym czymś na czym bardzo dobrze się znamy - reakcje użytkowników to potwierdzają. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania jeżeli wchodzi w rachubę kredyt bez zaświadczeń, regularnie aktualizujemy witrynę, zatem raczej wszyscy kredytobiorcy powinni być zadowoleni.
Zlobenata
listopad 29, 2017 | 05:49

If you’re interested in winning millions, then I’m here to help!
At [url=skyliteboom.com]Casino[/url] you can play over 450 world-class games and I’m giving you an exclusive Welcome Bonus to get you stuck into winning.
Use it today to increase your chances of hitting our jackpots.
All you have to do is [url=skyliteboom.com]sign up today[/url] and watch the rewards come rolling in.
skyliteboom.com
[url=skyliteboom.com]Prepare to hit the big time[/url]
[url=skyliteboom.com]Hacer giros para ganar millones[/url]
[url=skyliteboom.com]Holen Sie sich spinnen, um Millionen zu gewinnen[/url]
[IMG]http://i63.tinypic.com/ofdmds.jpg[/IMG]
Hahuj61
listopad 22, 2017 | 00:22

http://www.pootagenturen.nl/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=7215 http://www.vodasig.ro/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=15593, http://noriegabrandon.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=21829, http://kisobrani-cerovecki.hr/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=14575 http://www.masterautomacao.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1717 http://www.stisonline.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=53176 http://radsport-hasche.de/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=32335 buy duphaston online line
Yoveb32
listopad 21, 2017 | 21:21

http://saknada.com.au/ssn/blogs/post/21071 http://techakhil.byethost4.com/ques2ans/index.php?qa=2222&qa_1=meilleur-achater-clomiphene-securise-serophene-pharmacie http://evojet.ro/oxwall/blogs/post/41226 http://samotari.com/blogs/post/6766 http://vaal-online.co.za/blogs/post/12802 http://ggwadvice.com//index.php?qa=19965&qa_1=chlorthalidone-internet-estados-comprar-tenoretic-farmacia http://diduknow.allrh.com/blogs/post/62421 http://angoltanulasonline.hu/forum/54081/tamoxifene-achat-en-ligne-tamoxifene-sur-ordonnance-pas-cher http://www.doctormix.it/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=65089 http://www.thewhiskycask.com/blogs/post/3755 http://southweddingdreams.com/index.php?do=/blog/109389/low-price-atorvastatin-20-mg-order-online-buy-cheap-atorvastatin-tablets/ http://topanswers.tips/121342/order-metformin-850mg-without-glucophage-trusted-pharmacy http://jaktlumaczyc.pl/5224/o%26%23249-acheter-ligne-varenicline-champix-moins-luxembourg http://jaktlumaczyc.pl/9485/glyburide-safely-glyburide-glyburide-without-consultation http://www.party.biz/blogs/2539/12861/carbidopa-levodopa-order-how-to-purchase-sinemet-cr-fast-deli http://bridesgogo.com/blogs/post/4940 http://evojet.ro/oxwall/blogs/post/49031 http://www.uncorpoperfetto.com/social/blogs/post/159207 http://88.88maw.com/blogs/post/54840 http://www.yaroslavl.strana-krasoty.ru/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=3343 http://www.tennis-motion-connect.com/blogs/post/48712 http://support.myyna.com/36945/ketoconazole-commander-ketoconazole-luxembourg-acheter http://amusecandy.com/blogs/post/155209 http://techakhil.byethost4.com/ques2ans/index.php?qa=4987&qa_1=o%C3%B9-commander-du-nevirapine-achat-nevirapine-luxembourg http://www.mouner.com/blogs/post/36319 http://www.mauiwowie.xxx/social/blogs/post/18665 http://southweddingdreams.com/index.php?do=/blog/71471/discount-meloxicam-7-5-mg-order-online-where-to-buy-mobic-no-prescription-n/ http://www.cepm-engineering.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=664 http://bioimagingcore.be/q2a/7125/ursodiol-comprar-argentina-comprar-ursodiol-contrareembolso https://www.olliesmusic.com/blog/13186/raloxifene-60mg-buy-safely/ http://bestdealstravels.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1123 http://southweddingdreams.com/index.php?do=/blog/127754/clozapine-100mg-puedo-comprar-ahora-se-puede-comprar-clozapine-en-argentina/
ivzx5rSZ55Zq
Axora52
listopad 21, 2017 | 18:01

http://www.ocperio.org/group3/blogs/post/55215
http://www.animalloversconnect.com/blogs/post/11069
buy generic amitriptilina online from canada
http://diduknow.allrh.com/blogs/post/37185
http://amusecandy.com/blogs/post/137933
http://www.tennis-motion-connect.com/blogs/post/51065
http://amusecandy.com/blogs/post/89557
http://www.ocperio.org/group3/blogs/post/29156
Přidat nový příspěvek do diskuze Přidat nový příspěvek do diskuze
Jméno: 
Komentář: 
Opište kód:  Klikněte pro načtení jiného obrázku.