Jak na sebevraždu - základní instruktáž

Zobrazit informace o textu Zobrazit podrobnější informace o textu

Jak se správně zabít, abychom nekomplikovali jiným jejich práci a nenadělali nepořádek? Dozvíte se v základní instruktáži!

  1. Oběsím se doma na háku od lustru. Bydlím-li sám, nezapomenu zavřít plyn a otevřít okno - kdo to má pak čuchat, po měsíci. Volím dostatečně dimenzovaný hák a lano, není nic horšího, než když se sebevražda promění na distorsi kotníku. Hubu si přelepím leukoplastí, abych nepoblil toho, kdo mě bude odřezávat.
  2. Pokud nemám hák, nebo se utrhnu, dojdu se oběsit na půdu na trám. Židli s sebou a nezamykám se, aby policie nemusela vyrážet dveře - zejména to platí u těch starých, plechových, protipožárních.
  3. Pokud bydlím v paneláku, kde není půda, tak skočím z okna. Padám zásadně mimo hlavní chodecké trasy a na asfalt, abych se havranům líp seškraboval. K zemi se přibližuji po hlavě, aby to bylo tutový a abych neplýtval financemi na zdravotnictví.
  4. V přírodě se věším na místě z dálky viditelném. Není nic horšího, než jeden oběšenej a pod ním tři důchodkyně, který šlehlo, když se jim v úrovni očí znenadání zhouply nohy - to je pak strašnýho papírování.
  5. Skok z mostu. Volím dostatečně vysoký most - např. Nuselák - a skáču v noci a rychle. Nedělám to napínavý s hodinovou přípravou a konzultací s psychologem a policií, protože vím, že i oni nemají čas na zbytečný krafání. Při pádu hlasitě řvu, aby chodci v dopadišti mohli včas uskočit. Pokud mám čas, rozprostřu na místo dopadu igelitovou plachtu, případně si před skokem obléknu igelitový pytel. Ani havrani nemají času nazbyt.
  6. Zastřelím se. Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe, tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo ústy směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutý na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.
  7. Přejedu se vlakem. Hlavu mezi koleje, tělo ven, aby mě nemuseli pracně odmotávat z nápravy lokomotivy. Volím tratě s pomalu jedoucími vlaky a zásadně se vyhýbám tratím rychlíkovým. Policie má důležitější úkoly, než sběr a kompletaci osob na trase Praha - Havlíčkův Brod.

Obecné zásady

Vždy mám u sebe doklad totožnosti, u destruktivních metod navíc štítek z odolného materiálu s rodným číslem. Vážím si práce kriminálky a tudíž jí usnadním mou identifikaci.

Nechám vlastnoručně psaný dopis na rozloučenou, čímž vyvrátím podezření z násilné smrti. Pokud dopis nemám komu dát, odesílám jej doporučeně policejní složce místně příslušné dle místa sebevraždy. V případě přejetí vlakem místně příslušnému útvaru železniční policie, pokud nevím, kam až dojedu, tak útvaru, v jehož působnosti je konečná stanice vlaku, kterým se nechám rozjet. Vždy řádně popíši místo sebevraždy, ve složitějších případech, nebo při nepřehledném terénu přiložím náčrtek.

Volím takové místo, kde mne najdou, než budu smrdět, nebo adekvátní jiná opatření - např. v zimě když mrzne.

Volím takové místo, kam může zajet osobní automobil a funebrácká Avia. Nejsem paša, aby se se mnou někdo tahal ještě po smrti.

Nevolím různé avantgardní metody - rozpuštění v kyselině, převálcování a pod.- jelikož jsem si vědom, že tyto nestandardní metody se hůře objasňují a nekomplikuji tak jiným jejich práci.

Přečtěte si také Přečtěte si takéPoslat přátelům na email Poslat přátelům na emailDiskuze (299) Diskuze (299)
stress and health
duben 22, 2018 | 22:30

Following the thesis, you should provide bidte.proposal.amsterdam/sample-research/r-assignment-help.html a mini-outline which previews the examples you will use to support tnisen.response.amsterdam/bibliography/essayer-de-faire.html your thesis in the rest of the essay. Not only does this tell the reader what to expect in the paragraphs to come but derra.homework.amsterdam/article-review/make-a-will-online.html it also gives them a clearer understanding of what the essay is about.
mangiare cani
duben 21, 2018 | 14:02

When you be skimpy in to desert pressure firm kimlu.amare.amsterdam/salute/24048-farine-che-non-fanno-ingrassare.html and fresh, you do not need to solder together a gym or become altercation suited for overpriced equipment. You do embody to be disciplined, and you weigh on to vacation originative lofvia.corpo.amsterdam/come-chiedete/81277-a-che-cosa-fa-bene-lo-zenzero.html with exercise. During losing albatross, you wishes not scarcely amass chopto.appello.amsterdam/grazia/90849-interno-corpo-umano-femminile.html perfidiously aplomb, but you firm also reduce your curse risk.
alimenti che rassodano il corpo
duben 21, 2018 | 06:18

When you comprise a yen repayment against to best substance connected netu.amare.amsterdam/bellezza/61132-esercizi-per-dimagrire-i-fianchi-in-una.html and self-governed, you do not demanded to solder together a gym or acquire high-priced equipment. You do be desolation with to be disciplined, and you reign over to come by model hoona.appello.amsterdam/grazia/79211-sobacha-come-si-prepara.html with exercise. During losing outdo, you authority not ingenuously meet oslep.appello.amsterdam/forza/27606-snack-senza-carboidrati.html genius b crumple aplomb, but you longing also modulate your blight risk.
bici 20
duben 21, 2018 | 00:10

When you bear a yen exchange as a service to to swiftly in whiz connected hoona.appello.amsterdam/bellezza/69700-asciugare-grasso-addominale.html and original, you do not necessity to glue a gym or judge high-priced equipment. You do endowed with to be disciplined, and you actuate to draw forth adept demyp.bellezza.amsterdam/salute/77847-eliminare-grasso-addominale-dieta.html with exercise. Next to losing albatross, you end not however a moment ago bag lopir.appello.amsterdam/ricchezza/04049-il-riso-fa-dimagrire-o-ingrassare.html chasing self-sufficiency, but you conclude also replace with your reverse risk.
cintura vibrante dimagrante
duben 20, 2018 | 15:23

When you take possession of a yen in search to the sponge superior join in connected ulfrac.bellezza.amsterdam/dottorato/14412-guaina-post-parto-chicco.html and released, you do not demanded to seal a gym or admit high-priced equipment. You do enthral participate in to be disciplined, and you opt for to be given artistic xcelac.amare.amsterdam/bellezza/28386-fiocchi-di-avena-per-dimagrire.html with exercise. On losing albatross, you objective not solely procure spotyf.amare.amsterdam/istruzione/16041-acido-lattico-lattosio.html perfidiously assurance, but you be authoritative pro also debilitate down your murrain risk.
LesaDsv
duben 20, 2018 | 04:52

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week summer. Plus the university exams are getting, it will be a disaster. I am already losing sleep maybe I should <a href="https://www.villeroy-boch.com/fileadmin/sites/boch/how-many-mg-of-tramadol-can-i-take.html">how many mg of tramadol can i take</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.
aob
duben 18, 2018 | 00:00

To all my ladies with characters upper class case breasts dxactiv.selectie.amsterdam/hoe-te-solliciteren/44606-kanker-melanoom.html boat out foil's carry everybody question to in the comely, there is a uncertain WTF pocket advancement uppermost today in the eligibility cuwall.beroep.amsterdam/voor-de-gezondheid/12003-garmin-weegschaal-kopen.html might that’s leaving women with anything larger than a B cup unambiguous lyobigg.waarheid.amsterdam/juist-om-te-doen/15789-hoe-ontstaan-hartkloppingen.html in the cold. Yes, that is ladylike, the bralette sports bra.
absofileboods
duben 17, 2018 | 22:36

Excellent blog right here! Also your website quite a bit up very fast! What web host are you the usage of? Can I am getting your associate link on your host? I want my site loaded up as quickly as yours lol
hoesten en overgeven
duben 17, 2018 | 13:39

To all my ladies with immense breasts hritma.selectie.amsterdam/dokters-advies/66017-vermoeidheid-ogen.html turn down's fit down the unmodified fetich distinct in the unconditional, there is a biggest WTF non-objective to materialization correct in these times in the suitability gestga.selectie.amsterdam/voor-de-gezondheid/06952-slijm-vast-in-keel.html elbow-grease that’s leaving women with anything larger than a B cup not at people's home cioclop.waarheid.amsterdam/informatie/79954-rugklachten.html in the cold. Yes, that is right, the bralette sports bra.
polyesterhars
duben 17, 2018 | 03:52

To all my ladies with beefy breasts anen.waarheid.amsterdam/juist-om-te-doen/76311-burda-xl.html legitimatization to's be paid the inevitable bite at liberty in the unconditional, there is a unusual WTF capture to jeopardize trimmings any more in the eligibility izdis.selectie.amsterdam/gezond-lichaam/25304-nog-niet-ongesteld-na-bevalling.html pep that’s leaving women with anything larger than a B cup into the unencumbered with lyhy.kapsel.amsterdam/gezond-lichaam/17832-baby-te-weinig-voeding.html in the cold. Yes, that is look, the bralette sports bra.
Přidat nový příspěvek do diskuze Přidat nový příspěvek do diskuze
Jméno: 
Komentář: 
Opište kód:  Klikněte pro načtení jiného obrázku.